Transport lotniczy

Doświadczony zespół spedytorów umożliwia dopasowanie usługi lotniczej do Twoich potrzeb.


Dla naszych Klientów realizujemy dostawy ekspresowe i ekonomiczne. Aircharter, standardowy i ekonomiczny fracht lotniczy, Courier On Board i NFO – to nasza codzienność. Nasza wiedza, sieć zaprzyjaźnionych i sprawdzonych partnerów na cały świecie pozwala nam na organizację przesyłek bez ograniczeń geograficznych. Cały świat z JIT Logistik jest na wyciągniecie ręki. Pracujemy dla Ciebie 24/7/365.

Minimalizując ryzyko opóźnień unikasz przykrych konsekwencji, jakie mogłoby ponieść Twoje przedsiębiorstwo. Jesteśmy elastyczni, a to oznacza, że naszą ofertę jesteśmy w stanie dopasować do Twoich potrzeb.

  • Transport lotniczy ekonomiczny
  • OBC - On-Board Courier
  • Time Critical
  • Aircharter
  • NFO - Next Flight Out
  • Ładunki ponadgabarytowe

Transport lotniczy ekonomiczny

Jako certyfikowany agent IATA, nasza firma posiada bezpośredni dostęp do linii lotniczych, przez co dla przesyłek o mniejszym priorytecie jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania bazujące na liniach lotniczych, które oferują niższe koszty, jednak trochę dłuższy czas tranzytu przesyłki.

OBC - On-Board Courier

Kurier na pokładzie to usługa, którą dedykujemy dla towarów, które możemy podzielić na paczki o masie nie przekraczającej 32 kg. Dedykowany kurier leci z Państwa towarem, który jest traktowany jako bagaż podręczny lub rejestrowany. Rozwiązanie takie pozwala zredukować czas potrzebny na operacje lotniskowe w porównaniu do transportów lotniczych opierających się na regularnych przesyłkach cargo oraz skorzystanie z linii lotniczych które nie oferują transportu towarów. Np. Ryanair z jego gęstą siatką połączeń.

Time Critical

Są sytuacje, kiedy czas dostawy stanowi najwyższy priorytet. Świadcząc usługi dla dużych firm z branży motoryzacyjnej oraz aerospace nasz zespół doskonale zna sytuacje, w których grozi zatrzymanie linii produkcyjnej lub uziemienie samolotu. W tych przypadkach proponujemy klientom rozwiązania pozwalające na osiągnięcie zamierzonych celów dostawy.

Aircharter

To dedykowane rozwiązanie polegające na usłudze wynajęcia całego statku powietrznego na potrzeby transport towaru. Dla naszych klientów przewozy takie organizujemy, kiedy nie mamy możliwości dostarczenia towaru bazując na regularnych połączeniach lotniczych. Głównymi przesłankami do organizacji tych transportów są ograniczenia czasowe oraz wymiary przesyłki.

NFO - Next Flight Out

To najwyższy standard w transporcie lotniczym opartym o istniejącą siatkę połączeń. Najwyższe oferowane przez linie lotnicze serwisy, dedykowane środki transportu, ekspresowa obsługa na lotnisku, to wszystko sprawi, że Państwa przesyłka dotrze na miejsce w wyznaczonym czasie

Ładunki ponadgabarytowe

Transport lotniczy to nie tylko paczki i palety, ale także duże maszyny i urządzenia. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie transportu towarów nienormatywnych. Od wyceny poprzez organizację opakowania towaru, nadzór i doradztwo w zakresie dokumentacji transportowej do samego procesu transportu i dostawy.