Transport drogowy

Zróżnicowana flota blisko 100 własnych pojazdów oraz grono zaufanych partnerów transportowych


Jesteśmy firmą transportową z 10 letnim doświadczeniem na rynku transportu drogowego. Nie straszny jest nam przewóz towarów obciążony szybkim czasem dostawy na linię produkcyjną czy na targi i eventy. Nowoczesne i specjalistyczne auta floty JIT Logistik przemierzają trasy całej Europy, Maroka i Turcji. Dla naszych klientów świadczymy kompleksową obsługę transportu w odprawą celną.

Kiedy Ty śpisz,
my działamy

Kiedy Ty śpisz,

my działamy

Organizując transport z JIT Logistik, chcemy Cię maksymalnie odciążyć z wszystkich Twoich zadań i obowiązków.

Pracujemy dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Przewozimy małe paczki, towary cało-pojazdowe, a także ładunki ponadgabarytowe. To wszystko z możliwością śledzenia auta w trasie dzięki autorskiej aplikacji JIT Logistik.

  • Wysoki priorytet dostawy
  • Door-to-door worldwide
  • Just in time
  • Transport dedykowany
  • Ładunki całopojazdowe, ładunki częściowe
  • Transport towarów niebezpiecznych
  • Transport towarów wysokowartościowych
  • Transport chłodniczy

Wysoki priorytet dostawy

Dla przesyłek, które są pilne i tam gdzie opóźnienie może spowodować powstanie kosztów i problemów, oferujemy usługi bazujące na transporcie dedykowanym i najwyższym priorytecie dostawy.

Door to door worldwide

Dzięki doświadczonym pracownikom, członkostwu w światowych organizacjach zrzeszających najlepsze firmy spedycyjne na całym świecie oraz naszym wypróbowanym rozwiązaniom, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu transport w dowolnej relacji. Dodatkowo, wspieramy także Państwa w procedurach celnych, które w związku z różnorodnością systemów celnych dosyć często sprawiają niemiłe niespodzianki.

Just in Time

Nomen omen forma dostawy wywodząca się z Lean Management. Poprzez doświadczenie w organizacji transportów krytycznych czasowo wiemy jak zorganizować dostawę na czas nawet jeśli jest obciążona błyskawicznym czasem dostawy.

Transport dedykowany

Rozwiązanie po które warto sięgnąć, kiedy trzeba utrzymać ciągłość działania linii produkcyjnej w fabryce, pracę innego podmiotu gospodarczego. Zamawiając pojazd z rezerwacją całej powierzchni ładownej minimalizuje się ryzyko spóźnień i niepowodzeń.

Ładunki całopojazdowe, ładunki częściowe

Ładunki całopojazdowe to rozwiązanie doskonale zdające egzamin podczas transportowania ogromnych ilości jednego lub różnego rodzaju towaru. Ładunki częściowe pomagają optymalizować koszty.

Transport towarów niebezpiecznych

Wymaga on wiedzy i zachowania specjalnych procedur. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, jak z tego typu ładunkiem należy się obchodzić.

Transport towarów wysokowartościowych

Ilość przewiezionych ładunków o wysokiej wartości potwierdziła nasze know how w tym obszarze przewozów. Dodatkowo nasze wysokie standardy i pakiety ubezpieczeń dają gwarancję pewnego przewozu.

Transport w temperaturze kontrolowanej

Jesteśmy w stanie realizować transporty w kontrolowanej temperaturze w przedziale
(od -24° C do + 24° C)