Ludzie

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.”

Henry Ford

Z dumą patrzymy na sukcesy ludzi, którzy jeszcze niedawno stawiali swoje pierwsze kroki w logistyce, a dziś są profesjonalistami w swoim fachu. 

JIT Logistik to ludzie, to społeczność, która nie zalicza do swoich szeregów wyłącznie pracowników, lecz również ich bliskich, rodziny, Klientów i Partnerów. Mamy tę przyjemność, że nasze grono stale się powiększa, tym samym jest nas co raz więcej - JITloversów.

W trasie, podczas wizyty u Klienta, za biurkiem w biurze, Ci mniej i bardziej doświadczeni, wszyscy stanowią monolit, kolektyw gotowy do realizacji najtrudniejszego zlecenia transportowego, gotowy do udzielenia porady Klientowi ws. odprawy celnej, do pomocy koledze lub koleżance przy czynnościach dnia codziennego.

JIT Logistik to zespół ekspertów, którym dajemy szansę na rozwój i spełnienie zawodowych ambicji.

To dzięki konkretnym ludziom i ich zaangażowaniu udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku TSL. Wspólnie możemy walczyć o kolejne rynki i patrzeć w przyszłość, dostosowując procesy do zmieniającego się świata.

Cieszymy się, że zdecydowaliście się dołączyć do JIT Logistik.

Dziękujemy naszym kierowcom za każdy przejechany kilometr, za każdą cierpliwie przeczekaną godzinę na przedłużającym się załadunku. Dziękujemy naszym pracownikom biurowym za zaangażowanie i każde zrealizowane zlecenie.