Poznaj Nas

 
 

Krzysztof Babral

Właściciel i założyciel JIT Logistik

 • 2013Rozpoczęcie działalności

  Początek historii JIT Logistik to świadczenie usług spedycyjnych w pierwszym biurze w Ostrowie Wielkopolskim. Jako kilkuosobowa firma, dzięki inwestycjom we własną flotę, szybko stajemy się nie tylko firmą spedycyjną, ale przede wszystkim transportową.
 • 2016Pierwszy milion km po drogach Europy

  Kolejne lata to konsekwentna rozbudowa taboru i nieustanny progres w zatrudnianiu kierowców i pracowników biurowych oraz rozwój relacji biznesowych z Klientami z Europy Środkowej i Zachodniej. Od początku funkcjonowania organizacji zwiększamy doświadczenie w transporcie time critical, premium freight. Kompleksowo obsługujemy Klientów z branż: automotive, eventowej, lotniczej, elektronicznej i wielu innych, głównie na rynku niemieckim, austriackim, szwajcarskim i Benelux. Stopniowo zwiększamy ilość wykonywanych importów i eksportów ze środkowej i zachodniej Polski oraz coraz częściej nasze auta pojawiają się na załadunkach i rozładunkach na terenie całej Europy.
 • 2017Zatrudnienie 50-tego pracownika

  Pierwszym przełomowym rokiem od rozpoczęcia działalności był 2017, w którym znacznie zwiększyliśmy flotę własnych aut, istotnie powiększyliśmy grono pracowników, co przełożyło się na ilość wykonanych transportów.
 • 2019Zmiana barw firmy

  W roku 2019 następuje lifting logo firmy. Decydujemy się na dominację koloru czerwonego i żółtego. Kolor czerwony charakteryzuje naszą ambicję, energię i dynamikę. Kolor żółty ma za zadanie pozytywnie oddziaływać na odbiorców i utrwalać pozytywne wspomnienia z JIT Logistik.
 • 2020Otwieramy drugą lokalizację firmy

  Kolejny krok milowy w historii JIT Logistik przypada na rok 2020. To wówczas otwarty został pierwszy oddział JIT Logistik zlokalizowany we Wrocławiu. Druga lokalizacja utożsamia rozwój Organizacji nie tylko w zakresie zwiększenia ilości pracowników i wartości aktywów, ale również w kwestii świadczonych usług. Wrocławski oddział JIT Logistik rozpoczął świadczenie usług transportu drogowego dedykowanym Klientom z Polski oraz transporty lotnicze dla Klientów i Partnerów z całego świata, którym zależy na szybkim dostarczeniu ładunków lub dostawach międzykontynentalnych.
 • 2021Członkostwo w IATA, Uzyskanie ISO 9001,GDP

  W 2021 profesjonalizując naszą usługę lotniczą zostaliśmy certyfikowanym agentem cargo IATA oraz uzyskaliśmy certyfikat GDP rozpoczynając proces rozszerzania portfolio usług o możliwości transportu produktów leczniczych i substancji przeznaczonych do celów leczniczych i API. To również w tym roku wprowadzamy do codziennej pracy własny TMS, który przez kolejne dwa lata gigantycznie przyczyni się do optymalizacji procesów.
 • 2023Obchodzimy 10-lecie firmy

  Na początku 2023 JIT Logistik obchodzimy 10-lecie działalności. JIT Logistik to dwie lokalizacje, 150 kierowców, 40 pracowników biurowych i blisko 100 własnych aut, sieć partnerów transportowych i dziesiątki zadowolonych Klientów. Dekada na europejskim rynku drogowym i ostatnie trzy lata na globalnym rynku lotniczym pozwoliły nam dogłębnie poznać wyzwania branży TSL, nawiązać szereg kontaktów na całym świecie i… nabrać apetytu na kolejne 10 lat rozwoju i udoskonalania oferty dla naszych Klientów.